TASARIM HİZMETLERİ

Web Tasarımı

Web Tasarımı konusunda uzmanlığı 2001 yılına dayanan firmamız kuruluşundan bu yana birçok firma için web sitesi tasarımı hazırlamıştır. Özellikle iyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen 3MGBilişim Teknolojileri yurt içinde ve yurtdışında yayınlanmakta olan birçok özel web sitesi tasarımına imza atmıştır. SEO uyumlu web sitesi tasarımı ve özel yazılıma dahip web tasarımı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz

Katalog Tasarımı

3MGBilişim Teknolojileri olarak katalog Broşür gibi baskılı işlerin sadece kağıttan ibaret olmadığı kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisininde önem taşıdığının bilincinde olan kobilere yönelik olarak yürütmekte olduğumuz katalog broşür tasarımları yapmaktayız.

Web Yazılım Hizmetleri

3MGBilişim Teknolojileri olarak firmaların ihtiyaç duyduğu CRM yazılımı, portal tasarım ve yazılımı gibi tamamen firmaya özel olarak geliştirilecek yazılım çözümleri konusunda oldukça beğenilen çalışmalar yapmaktayız.

Reklam Hizmetleri

Bir bilişim firması olmanın yanında şirketimiz dijital tasarım alanında web sitesi tasarımı ve baskılı işler için tasarımlar yapmaktadır. Web tabanlı tasarım ve baskılı işlerin tasarımı konusunda deneyimli grafikerler ile çalışmaktadır. Her ne kadar her iki alana bölünüyor olsa da TASARIM bu iki alan için ciddi farklılıklar göstermektedir.

Toplu Mail Gönderimi

E-mail yani elektronik posta internetin ilk kurulduğu zamandan beri internet tabanlı iletişimin vazgeçilmez iletişim kanalını oluşturmaktadır. Toplu Mail gönderimi ile iletişim kanalını doğru şekilde kullanarak firmanızın müşterileri ile güçlü bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz.