Tüm teknoloji ihtiyaçlarınız için en gelişmiş çözümleri sunuyoruz.

İstanbul'da IT sektörünün kalbinde temelleri atılan 3MGBilişim Teknolojileri 2012 yılının Kasım ayında faaliyete geçmiştir. 15 yıllık IT tecrübesine sahip olan 3MGBilişim kurucuları, 2012 yılından günümüze hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmak için dünyanın lider markalarını Türkiye pazarına sunmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; 3MGBilişim Teknolojilerinde de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. İyi olanı sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, bir çok birey ve kurum 3MGBilişim Teknolojileri ile çalışmayı seçmiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

240+ Mutlu Müşteri

Siz de 3MGBilişim hizmetlerine ulaşmak istermisiniz ?

Bazı İş Ortaklıklarımız

İhtiyaç duyacağınız teknolojik hizmeti için fark yaratan bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Misyonumuz, yeteneklerimizi ve enerjimizi geleceğe uyarlamak için kullanarak değerli müşterilerimize değer katan yenilikçi çözümler yaratmak ve kuruluşların operasyonel mükemmelliğini artırmak için iş stratejilerinin sorunsuz uygulanmasını sağlamaktır.

Şirketimiz, dijital yeniliği hızla geliştirme ve sunma becerisinin temel bir rekabet gereksinimi olduğunu açıkça kabul etmektedir. Yazılım, dijital yeniliğin merkezinde yer alır. Özelleştirilmiş web ve mobil uygulamalar sunmak için fikirleri, yaratıcılığı, yeniliği ve güçlü programlamayı takdir ediyoruz.